Produkte > ATMEL > AT89LS825212AC
AT89LS825212AC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89LS825212AC ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 12MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 2K x 8, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 6V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Supplier Device Package: 44-TQFP (10x10), Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89LS825212AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89LS8252-12AC Hersteller : ATMEL doc0850.pdf 08+ QFP
auf Bestellung 1253 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 44-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 12MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 2K x 8
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 6V