Produkte > ATMEL > AT89S825224JI
AT89S825224JI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89S825224JI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 2K x 8, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89S825224JI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V