Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT920-320-320-0.25
AT920-320-320-0.25
AT920-320-320-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
AT920-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE TAPE, 320MM X
Packaging: Bag
Color: White
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0098" (0.250mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT920-320-320-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE TAPE, 320MM X, Packaging: Bag, Color: White, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0098" (0.250mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 3.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.