ATE1-127-12BS
ATE1-127-12BS Analog Technologies, Inc.
ATE1-127.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 68C 15.4V 12A 100.8W 50*50
Packaging: Bag
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W
Operating Temperature: 68°C
Height: 4.00mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 68°C
Qmax @ Th: 102W @ 68°C
Current - Max: 12 A
Voltage - Max: 15.4 V
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATE1-127-12BS Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 68C 15.4V 12A 100.8W 50*50, Packaging: Bag, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W, Operating Temperature: 68°C, Height: 4.00mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 68°C, Qmax @ Th: 102W @ 68°C, Current - Max: 12 A, Voltage - Max: 15.4 V, Number of Stages: 1.