Produkte > ANALOG TECHNOLOGIES, INC. > ATE1-TC-127-7R8AS
ATE1-TC-127-7R8AS
ATE1-TC-127-7R8AS Analog Technologies, Inc.
ATE1-TC-127.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 72.5C 16.2V 7.8A 82.1W 40*
Packaging: Bag
Features: Lead Wires, Sealed
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 72.5°C
Height: 3.80mm
Delta Tmax @ Th: 72.5°C @ 72.5°C
Qmax @ Th: 82.1W @ 72.5°C
Current - Max: 7.8 A
Voltage - Max: 16.2 V
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATE1-TC-127-7R8AS Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 72.5C 16.2V 7.8A 82.1W 40*, Packaging: Bag, Features: Lead Wires, Sealed, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 72.5°C, Height: 3.80mm, Delta Tmax @ Th: 72.5°C @ 72.5°C, Qmax @ Th: 82.1W @ 72.5°C, Current - Max: 7.8 A, Voltage - Max: 16.2 V, Number of Stages: 1.