Produkte > ANALOG TECHNOLOGIES, INC. > ATE1-TC-199-13AS
ATE1-TC-199-13AS
ATE1-TC-199-13AS Analog Technologies, Inc.
ATE1-TC-199.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 78C 28.4V 12A 194W 40*40*3
Packaging: Bag
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 200°C
Height: 3.30mm
Current - Max: 13 A
Voltage - Max: 28.4 V
Number of Stages: 1
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATE1-TC-199-13AS Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 78C 28.4V 12A 194W 40*40*3, Packaging: Bag, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 200°C, Height: 3.30mm, Current - Max: 13 A, Voltage - Max: 28.4 V, Number of Stages: 1.