Technische Details ATMEGA12816MI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN, Packaging: Tray, Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: 128KB (64K x 16), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 4K x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 53, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ATMEGA12816MI
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA128-16MI | Hersteller : Atmel/Microchip |
Produkt ist nicht verfügbar |
| ATMEGA128-16MI | Hersteller : Atmel Semiconductor |
НЕ ДЛЯ НОВЫХ РАЗРАБОТОК Група товару: Мікропроцесори, мікроконтролери Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
ATMEGA128-16MI | Hersteller : Microchip Technology |