Produkte > ANALOG TECHNOLOGIES, INC. > ATMV24V100V80MA1
ATMV24V100V80MA1
ATMV24V100V80MA1 Analog Technologies, Inc.
ATMV24V100V80MA1.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: Mini Isolated 8W DC-DC Converter
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 80mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 100V
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATMV24V100V80MA1 Analog Technologies, Inc.
Description: Mini Isolated 8W DC-DC Converter, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 80mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 100V, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.