Produkte > ANALOG TECHNOLOGIES, INC. > ATMV24VPN200V10MA2
ATMV24VPN200V10MA2
ATMV24VPN200V10MA2 Analog Technologies, Inc.
ATMV24VPN200V10MA2.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: Mini Isolated 2W DC-DC Converter
Packaging: Tray
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 10mA, 10mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 200V
Voltage - Output 2: -200V
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATMV24VPN200V10MA2 Analog Technologies, Inc.
Description: Mini Isolated 2W DC-DC Converter, Packaging: Tray, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 10mA, 10mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 200V, Voltage - Output 2: -200V, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.