Produkte > SENSATA-AIRPAX > ATR11-D-Y-63-WB-15.0A
ATR11-D-Y-63-WB-15.0A
ATR11-D-Y-63-WB-15.0A Sensata-Airpax
ATR11%20Series.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATR11-D-Y-63-WB-15.0A Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Thermal, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.