Produkte > SENSATA-AIRPAX > ATR20-A-63S-WB2-B-10.0A-2
ATR20-A-63S-WB2-B-10.0A-2
ATR20-A-63S-WB2-B-10.0A-2 Sensata-Airpax
ATR20%20Series.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATR20-A-63S-WB2-B-10.0A-2 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.