ATS-10G-209-C2-R0
ATS-10G-209-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-10G-209-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.756" (70.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 6.27°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.394" (10.00mm)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-10G-209-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.756" (70.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 6.27°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.394" (10.00mm), Material Finish: Blue Anodized.