ATS-15A-138-C2-R0
ATS-15A-138-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-15A-138-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 0.984" (25.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.984" (25.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 12.18°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.590" (15.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-15A-138-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 0.984" (25.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.984" (25.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 12.18°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.590" (15.00mm), Material Finish: Blue Anodized.