ATS-15D-114-C2-R0
ATS-15D-114-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-15D-114-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 1.575" (40.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.575" (40.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.41°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.590" (15.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-15D-114-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 1.575" (40.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.575" (40.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.41°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.590" (15.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.