ATS-20C-87-C2-R0
ATS-20C-87-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-20C-87-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 1.378" (35.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.378" (35.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.16°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.790" (20.00mm)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-20C-87-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 1.378" (35.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.378" (35.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.16°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.790" (20.00mm), Material Finish: Blue Anodized.