ATS-50425B-C1-R0
ATS-50425B-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ats_50425b_c1_r0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks maxiFLOW Heat Sink w/maxiGRIP Attachment, 2Side Tape, T412, 42.5x42.5x7.5mm
auf Bestellung 78 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-50425B-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 7.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.30°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.295" (7.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-50425B-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-50425B-C1-R0 ATS-50425B-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-50425B-C1-R0 Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 7.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.30°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.295" (7.50mm)