ATS-50425G-C3-R0
ATS-50425G-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-MAXIGRIP_CLEARANCE_GUIDELINES-R0.ashx
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP HS ASSY T766 BLU-ANODIZ
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.492" (12.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-50425G-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP HS ASSY T766 BLU-ANODIZ, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.492" (12.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-50425G-C3-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-50425G-C3-R0 ATS-50425G-C3-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-MAXIGRIP_CLEARANCE_GUIDELINES-R0.ashx Heat Sinks maxiFLOW BGA Heatsink with maxiGRIP Attachment, High Performance, 42.5x42.5x12.5mm