ATS-50425P-C1-R0
ATS-50425P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-50425P-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 17.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.90°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.689" (17.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-50425P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 17.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.90°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.689" (17.50mm), Material Finish: Blue Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-50425P-C1-R0 ATS-50425P-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-50425P-C1-R0-1480390.pdf Heat Sinks maxiFLOW Heat Sink w/maxiGRIP Attachment, 2Side Tape, T412, 42.5x42.5x17.5mm