ATS-51325R-C1-R0
ATS-51325R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-51325R-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 32.5mm; W: 32.5mm
Manufacturer series: maxiFLOW™
Height: 19.5mm
Width: 32.5mm
Length: 32.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 2.7°C/W
Heatsink shape: grilled
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-51325R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 32.5mm; W: 32.5mm, Manufacturer series: maxiFLOW™, Height: 19.5mm, Width: 32.5mm, Length: 32.5mm, Thermal resistance @200 LFM: 2.7°C/W, Material: aluminium, Material finishing: anodized, Application: BGA, Colour: black, Type of heatsink: extruded, Heatsink shape: grilled.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-51325R-C1-R0 ATS-51325R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_51325r_c1_r0.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink w/maxiGRIP Attachment, 32.5x32.5x19.5mm, 57.4mm Fin Tip
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-51325R-C1-R0 ATS-51325R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-51325R-C1-R0 Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 19.5MM