ATS-51375D-C1-R0
ATS-51375D-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-51375D-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 37.5mm; W: 37.5mm
Manufacturer series: maxiFLOW™
Height: 9.5mm
Width: 37.5mm
Length: 37.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 4.9°C/W
Heatsink shape: grilled
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-51375D-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 9.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.90°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.374" (9.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-51375D-C1-R0 ATS-51375D-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-51375D-C2-R0.pdf Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 9.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.90°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.374" (9.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-51375D-C1-R0 ATS-51375D-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_51375d_c1_r0.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink w/maxiGRIP Attachment, 37.5x37.5x9.5mm, 51.4mm Fin Tip