ATS-52375B-C1-R0
ATS-52375B-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-52375B-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 7.5MM
auf Bestellung 293 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-52375B-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 37.5mm; W: 50.36mm, Application: BGA, Heatsink shape: grilled, Height: 7.5mm, Length: 37.5mm, Width: 50.36mm, Thermal resistance @200 LFM: 4.9°C/W, Manufacturer series: maxiFLOW™, Material: aluminium, Material finishing: anodized, Colour: blue, Type of heatsink: extruded.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-52375B-C1-R0 ATS-52375B-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_52375b_c1_r0.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink, Thermal Tape, Blue-Anodized, T412, 37.5x37.5x7.5mm
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-52375B-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-52375B-C1-R0.pdf Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 37.5mm; W: 50.36mm
Application: BGA
Heatsink shape: grilled
Height: 7.5mm
Length: 37.5mm
Width: 50.36mm
Thermal resistance @200 LFM: 4.9°C/W