ATS-52425B-C0-R0
ATS-52425B-C0-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 42.5X42.5X7.5MM W/O TIM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.30°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.295" (7.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-52425B-C0-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 42.5X42.5X7.5MM W/O TIM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.30°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.295" (7.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.