ATS-52425P-C0-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 42.5X42.5X17.5MM NO TIM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.90°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.689" (17.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-52425P-C0-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 42.5X42.5X17.5MM NO TIM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.90°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.689" (17.50mm), Material Finish: Blue Anodized.