ATS-53375K-C1-R0
ATS-53375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
TS-53375K-C1-R0-783998.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks maxiGRIP BGA Heat Sink w/Attachment, Straight Fin, Black, T766, 37.5x37.5x14.5mm
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-53375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.571" (14.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-53375K-C1-R0 ATS-53375K-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-53375K-C1-R0 Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.571" (14.50mm)