ATS-53425R-C1-R0
ATS-53425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-53425R-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.768" (19.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 87 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-53425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.768" (19.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS-53425R-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-53425R-C1-R0 ATS-53425R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-53425R-C1-R0-784046.pdf Heat Sinks maxiGRIP BGA Heat Sink+Attachment, Straight, 2 Side Tape, T412, 42.5x42.5x19.5mm