ATS-54300W-C1-R0
ATS-54300W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-54300W-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 30MM X 30MM X 24.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.181" (30.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.181" (30.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.70°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 84 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-54300W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 30MM X 30MM X 24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.181" (30.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.181" (30.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.70°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-54300W-C1-R0 ATS-54300W-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_54300W_C1_R0.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Square Fin, 2 Side Thermal Tape, Black, 30x30x24.5mm