ATS-54350W-C1-R0
ATS-54350W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS_54350W_C1_R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, High Performance, 2-Side Tape, T412, Straight, 35x35x24.5mm
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-54350W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 35MM X 35MM X 24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.378" (35.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.378" (35.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.90°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-54350W-C1-R0 ATS-54350W-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-54350W-C1-R0 Description: HEAT SINK 35MM X 35MM X 24.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.378" (35.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.378" (35.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.90°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)