ATS-54375K-C1-R0
ATS-54375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-54375K-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.571" (14.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-54375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.571" (14.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.