ATS-54425R-C1-R0
ATS-54425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
TS-54425R-C1-R0-1487768.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, Square Fin, 2 Side Thermal Tape, Black, 42.5x42.5x19.5mm
auf Bestellung 110 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-54425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.768" (19.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS-54425R-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-54425R-C1-R0 ATS-54425R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-54425R-C1-R0 Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.768" (19.50mm)