ATS-55325R-C1-R0
ATS-55325R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
TS-55325R-C1-R0-1487755.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, X-CUT, Square Pin Fin, 2 Side Thermal Tape, 32.5x32.5x19.5mm
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-55325R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 19.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.280" (32.51mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.280" (32.51mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.60°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.768" (19.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-55325R-C1-R0 ATS-55325R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-55325R-C1-R0 Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 19.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.280" (32.51mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.280" (32.51mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 4.60°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.768" (19.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-55325R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-55325R-C1-R0.pdf Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 32.5mm; W: 32.5mm
Colour: black
Material finishing: anodized
Application: BGA
Type of heatsink: extruded
Heatsink shape: grilled
Height: 19.5mm
Length: 32.5mm
Width: 32.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 4.6°C/W