ATS-55330W-C1-R0
ATS-55330W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-55330W-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 33MM X 33MM X 24.5MM
auf Bestellung 79 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-55330W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 33mm; W: 33mm; H: 24.5mm, Height: 24.5mm, Material finishing: anodized, Heatsink shape: grilled, Type of heatsink: extruded, Colour: black, Length: 33mm, Width: 33mm, Application: BGA, Thermal resistance @200 LFM: 3.4°C/W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-55330W-C1-R0 ATS-55330W-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_55330W_C1_R0.pdf Heat Sinks Heat Sink, High Performance, X-Cut, Double-Side Tape, T412, 33x33x24.5mm
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-55330W-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-55330W-C1-R0.pdf Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 33mm; W: 33mm; H: 24.5mm
Height: 24.5mm
Material finishing: anodized
Heatsink shape: grilled
Type of heatsink: extruded
Colour: black
Length: 33mm
Width: 33mm
Application: BGA
Thermal resistance @200 LFM: 3.4°C/W