ATS-61375K-C1-R0
ATS-61375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
TS-61375K-C1-R0-595992.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA fanSINK Assembly w/maxiGRIP Attachment, 36.75x36.75x14.5mm, 36.75mm dia.
auf Bestellung 98 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: MAXIGRIP FANSINK 37.5X14.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.80°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.571" (14.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.80°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.571" (14.50mm)