ATS-61425D-C1-R0
ATS-61425D-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-61425D-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 42mm; W: 42mm; H: 9.5mm
Manufacturer series: fanSINK™
Application: BGA
Colour: black
Type of heatsink: extruded
Heatsink shape: grilled
Width: 42mm
Height: 9.5mm
Length: 42mm
Thermal resistance @200 LFM: 2.3°C/W
Material: aluminium
Material finishing: anodized
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61425D-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: MAXIGRIP FANSINK 42.5X42.5X9.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.30°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.374" (9.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.30°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.374" (9.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-61425D-C1-R0 ATS-61425D-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-61425D-C1-R0-1480406.pdf Heat Sinks BGA fanSINK with maxiGRIP Attachment, T412, 41.75x41.75x9.5mm, 41.75mm dia.