ATS-61425R-C1-R0
ATS-61425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-61425R-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 42.5X19.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.45°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.768" (19.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 67 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61425R-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 42.5X19.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.45°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.768" (19.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS-61425R-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-61425R-C1-R0 ATS-61425R-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-61425R-C1-R0-598164.pdf Heat Sinks BGA fanSINK with maxiGRIP Attachment, T412, 41.75x41.75x19.5mm, 41.75mm dia.