ATS-61425W-C1-R0
ATS-61425W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
TS-61425W-C2-R0-238189.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA fanSINK with maxiGRIP Attachment, T412, 41.75x41.75x24.5mm, 41.75mm dia.
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61425W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: MAXIGRIP FANSINK 42.5X24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.20°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS-61425W-C1-R0
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.20°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)