ATS-EXL121-1220-R0
ATS-EXL121-1220-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Extrusions R15_0121.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PCIE EXTRUSION PROFILE, AL6063
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 48.032" (1220.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 2.362" (60.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.20°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 16.10°C/W
Fin Height: 0.551" (14.00mm)
Material Finish: Degreased
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL121-1220-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PCIE EXTRUSION PROFILE, AL6063, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 48.032" (1220.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 2.362" (60.00mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.20°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 16.10°C/W, Fin Height: 0.551" (14.00mm), Material Finish: Degreased.
Weitere Produktangebote ATS-EXL121-1220-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-EXL121-1220-R0 ATS-EXL121-1220-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Extrusions.pdf Heat Sinks PCIe Extrusion Profile, AL6063, 1220mm Length, 60mm Width, 14mm Height