ATS-EXL99-1220-R0
ATS-EXL99-1220-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Extrusions%20R15_0121.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 1220X100X34.5MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 48.032" (1220.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 3.937" (100.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.14°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 4.34°C/W
Fin Height: 1.358" (34.50mm)
Material Finish: Degreased
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL99-1220-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 1220X100X34.5MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 48.032" (1220.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 3.937" (100.00mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.14°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 4.34°C/W, Fin Height: 1.358" (34.50mm), Material Finish: Degreased, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-EXL99-1220-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-EXL99-1220-R0 ATS-EXL99-1220-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Extrusions.pdf Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, Length 1220mm, Width 100mm, Height 34.5mm