ATS-FF-150W-24-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-FF-150W-24-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 150W, 24V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 300mm L x 160mm W x 170.1mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Power - Input: 150 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 90 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 8.2 A
Voltage: 24 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-FF-150W-24-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 150W, 24V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 300mm L x 160mm W x 170.1mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Power - Input: 150 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 90 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 8.2 A, Voltage: 24 V.
Weitere Produktangebote ATS-FF-150W-24-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-FF-150W-24-C ATS-FF-150W-24-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-FF-150W-24-C-1651629.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 90W Max. Cooling Power, 24VDC, 8.2A Current