ATS-FF-200W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-FF-200W-12-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 200W,12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W x 197.3mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Power - Input: 200 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 140 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 23 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-FF-200W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 200W,12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 400mm L x 180mm W x 197.3mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Power - Input: 200 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 140 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 23 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-FF-200W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-FF-200W-12-C ATS-FF-200W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_FF_200W_12_C.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 140W Max. Cooling Power, 12VDC, 23A Current