ATS-FP-70W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-FP-70W-12-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 70W, 12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 200mm L x 130mm W x 117mm H
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Power - Input: 70 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 56 W
Fan Location: Warm Side
Current: 8.4 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-FP-70W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 70W, 12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 200mm L x 130mm W x 117mm H, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Power - Input: 70 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 56 W, Fan Location: Warm Side, Current: 8.4 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-FP-70W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-FP-70W-12-C ATS-FP-70W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-FP-70W-12-C-1651631.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Plate Thermoelectric Assembly, 56W Max Cooling Power, 12VDC, 8.4A Current