ATS-FW-72W-12-C
ATS-FW-72W-12-C Advanced Thermal Solutions
TS-FW-72W-12-C-1651635.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Air-to-Liquid Thermoelectric Assembly, 72W Max. Cooling Power, 12VDC, 9A Current
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-FW-72W-12-C Advanced Thermal Solutions
Description: TEC ASSEMBLY, 72W, 12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 190mm L x 94mm W x 104.3mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Power - Input: 72 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 72 W, Fan Location: Warm Side, Current: 9 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-FW-72W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-FW-72W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-FW-72W-12-C Description: TEC ASSEMBLY, 72W, 12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 190mm L x 94mm W x 104.3mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Power - Input: 72 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 72 W
Fan Location: Warm Side
Current: 9 A
Voltage: 12 V