Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D10L350S57W-171
ATS-HP-D10L350S57W-171
ATS-HP-D10L350S57W-171 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D10L350S57W-171
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 57W 10X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.394" (10.00mm) OD
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 71.3W @ 350mm
auf Bestellung 439 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D10L350S57W-171 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 57W 10X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.394" (10.00mm) OD, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 71.3W @ 350mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D10L350S57W-171 ATS-HP-D10L350S57W-171 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D10L350S57W-171-1385412.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 350mm, 10mm dia.