Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D5L200G40W-003
ATS-HP-D5L200G40W-003
ATS-HP-D5L200G40W-003 Advanced Thermal Solutions Inc.
Heat-Pipes
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 5 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.197" (5.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Grooved
Power - Cooling: 47.0W @ 200mm
auf Bestellung 123 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D5L200G40W-003 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 5 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.197" (5.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Grooved, Power - Cooling: 47.0W @ 200mm.