Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L150S24W-217
ATS-HP-F5L150S24W-217
ATS-HP-F5L150S24W-217 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L150S24W-217
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.254" (6.44mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L150S24W-217 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.254" (6.44mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L150S24W-217
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L150S24W-217 ATS-HP-F5L150S24W-217 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L150S24W-217-1385309.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x6.44x3mm