Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L150S26W-233
ATS-HP-F5L150S26W-233
ATS-HP-F5L150S26W-233 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L150S26W-233
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 26W 5.9X4X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.232" (5.90mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 32.6W @ 150mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L150S26W-233 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 26W 5.9X4X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.232" (5.90mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 32.6W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L150S26W-233
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L150S26W-233 ATS-HP-F5L150S26W-233 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L150S26W-233-1385335.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x5.9x4mm