Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L300S13W-236
ATS-HP-F5L300S13W-236
ATS-HP-F5L300S13W-236 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L300S13W-236
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 5.9X4X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.232" (5.90mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 16.3W @ 300mm
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L300S13W-236 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 5.9X4X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.232" (5.90mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 16.3W @ 300mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L300S13W-236 ATS-HP-F5L300S13W-236 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L300S13W-236-1385186.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300x5.9x4mm