Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L350S9W-205
ATS-HP-F5L350S9W-205
ATS-HP-F5L350S9W-205 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F5L350S9W-205-1385190.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x6.95x2mm
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L350S9W-205 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 9W 7X2X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.274" (6.95mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 11.3W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L350S9W-205
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L350S9W-205 ATS-HP-F5L350S9W-205 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F5L350S9W-205 Description: FLAT HEATPIPE 9W 7X2X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.274" (6.95mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 11.3W @ 350mm