Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L400S10W-238
ATS-HP-F5L400S10W-238
ATS-HP-F5L400S10W-238 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L400S10W-238
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 10W 5.9X4X400MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.232" (5.90mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 12.2W @ 400mm
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L400S10W-238 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 10W 5.9X4X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.232" (5.90mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 12.2W @ 400mm.