Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L70S45W-199
ATS-HP-F5L70S45W-199
ATS-HP-F5L70S45W-199 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F5L70S45W-199-1385277.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70x6.95x2mm
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L70S45W-199 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 2X6.95X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.274" (6.95mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 56.6W @ 70mm.
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.274" (6.95mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 56.6W @ 70mm