Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L70S52W-215
ATS-HP-F5L70S52W-215
ATS-HP-F5L70S52W-215 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F5L70S52W-215-1385007.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70x6.44x3mm
auf Bestellung 33 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L70S52W-215 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.254" (6.44mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L70S52W-215
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.254" (6.44mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)